Reklama

Informacje dotyczące wyjazdu na wycieczkę do Chorwacji

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Wyjazd do Chorwacji nastąpi 14 czerwca 2023 r. w godzinach rannych.
Dokładny czas i miejsce wyjazdu podamy w oddzielnym komunikacie.
Pilot będzie prowadził wycieczkę od Rzeszowa.
W Egerze przewodnikiem będzie pilotka z Węgier.

Ubezpieczenie w pakiecie wycieczkowym obejmuje kwoty: 20 tys. euro na leczenie, NNW 15 tys. PLN oraz ubezpieczenie bagażu na sumę 1000 PLN.
Podane wartości ubezpieczenia podajemy, by indywidualnie podjąć decyzję o ewentualnym dodatkowym ubezpieczeniu np. warunkowanym stanem zdrowia.
Prosimy o posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.
Hotel nie posiada windy, w związku z tym prosimy o podanie potrzeb lokalizacji na niskiej kondygnacji dla osób niepełnosprawnych.

Istnieje możliwość uzyskania faktury za koszty wycieczki, stąd też prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i datę urodzenia. Te dane pozwolą także na sprawny podział miejsc pokojowych. Będziemy wdzięczni za szybką informację o rezygnacji ze zwiedzania Jeziorek Plitwickich. Aktualna cena wstępu wynosi 33, 20 euro. Jest to istotne z uwagi na potrzebę wcześniejszego dokonania rezerwacji.

Dowód osobisty wystarcza na zwiedzanie jednej z wycieczek fakultatywnych czyli Medugorje i Mostaru.


Do końca czerwca przyjmujemy zadatki w kwocie 500 PLN na turnus rehabilitacyjny w Mielnie od 16 do 26 października października 2023 r. ( w każdą środę w godzinach od 10:00 do 12:00 tj. 7,14, 21, 28 czerwca).


Inne informacje, w razie potrzeby udzieli niżej podpisany:
Marian Bileńki