Józef Gdański - kandydat na Posła RP z Podkarpacia

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

gdanski jozefFederacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP rekomenduje Kolegę Józefa Gdańskiego, emerytowanego policjanta, startującego z 6 miejsca listy KKW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni, w okręgu wyborczym nr 23, obejmującym obszary powiatów; dębickiego, leżajskiego, łańcuckiego, kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, stalowowolskiego, strzyżowskiego i tarnobrzeskiego oraz miast na prawach powiatu: Rzeszowa, Mielca, Tarnobrzegu i Stalowej Woli.

Szanowni Mieszkańcy Podkarpacia!

Nazywam się Józef Gdański, mam 59 lat, od 32 lat pozostaję w związku małżeńskim i mam dwoje dorosłych dzieci. Nie należę do żadnej partii politycznej. Posiadam wykształcenie wyższe prawnicze o kierunku administracyjnym. Jestem emerytowanym policjantem w stopniu generała Policji z 35 letnim stażem służby. Przez jej ostatnich osiem lat pełniłem funkcję komendanta wojewódzkiego Policji, najpierw na Podkarpaciu a następnie na Warmii i Mazurach. Aktualnie jestem wykładowcą akademickim w WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

We wszystkich relacjach, czy to służbowych, czy też prywatnych ? zawsze najważniejszy był i jest dla mnie człowiek - jego godność i dobro bez względu na posiadany status społeczny czy finansowy.

Moje hasło wyborcze to; "Twórzmy dobro, STOP nienawiści"

W Sejmie RP chciałbym zadbać:

1. O bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny .
  2. Dobre prawo, apolityczne służby, niezależną prokuraturę i wolne sądy stojące na straży godności i wartości ludzkich.
  3. Bezpieczną, silną ekonomicznie i wizerunkowo Polskę w zjednoczonej Europie.

Szanowni Państwo, proszę o wsparcie w okresie kampanii wyborczej i promowanie mojej osoby jako kandydata na Posła wśród znajomych, a w dniu wyborów o obdarzenie mnie zaufaniem poprzez oddanie na mnie głosu w wyborach do Sejmu RP.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Józef Gdański