Reklama

Ważny komunikat dotyczący wycieczki do Chorwacji

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Wpłaty w kwocie 1950 zł od osoby przyjmowane będą 3 i 10 maja w siedzibie "Stowarzyszenia" w godzinach od 10:00 do 12:00.
Łączę pozdrowienia Marian Bileńki

 PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1:
Zbiórka uczestników i przejazd do Egeru , zwiedzanie z przewodnikiem, zakwaterowanie obiadokolacja, degustacja wina w Dolinie Pięknej Pani (wstęp dodatkowo płatny 3eur/os ) , powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie i wymeldowanie. Zwiedzanie z przewodnikiem. Obiad. Dalsza podróż do Chorwacji.

Dzień 3:
Przyjazd przed hotel w Podgorze, zameldowanie. Śniadanie. Spotkanie informacyjne. Wspólny spacer wzdłuż morza ? zapoznanie z miejscowością. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4-8
7:00 gimnastyka poranna i 19:00 wieczorki taneczne. Śniadania i obiadokolacje o zwyczajowej porze.
Czas na odpoczynek i plażowanie. W tych dniach wycieczki:
- wspólny spacer do Górnej Podgory
- wspólny spacer do Tucepi
- spływ łodziami po Jeziorach Baczyńskich - po połączonych ze sobą jeziorkach w malowniczej scenerii Gór Dynarskich, wraz z poczęstunkiem lokalnymi owocami
- Omisz + rejs po rzece Cetina (rejs dodatkowo płatny 8eur/os) - wycieczka do Omiszu - jest to urokliwe miasteczko wąskich ulic u ujścia rzeki Cetina, które w średniowieczu budziło grozę jako siedziba piratów.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie Jezior Plitvickich (wstęp dodatkowo płatny 33,20eur/os.) Następnie podróż do Zagrzebia na obiadokolację i nocleg.

Dzień 10
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Zagrzebia a potem podróż powrotna do Polski.

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie