Reklama

Propozycja jesiennej wycieczki

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

"Złota Polska Jesień w Beskidzie Śląskim i Żywieckim"


Zarząd Koła nr 1 SEiRP w Rzeszowie organizuje wycieczkę w Beskid Żywiecki i Śląski w dniach od 14 do 16 października z następującym programem:


1. Wyjazd z Rzeszowa 14 października o godz. 6:00 do Żywca, a tam wjazd kolejką na górę Żar, rejs stateczkiem po Jeziorze Żywieckim, zwiedzanie muzeum Browaru Żywieckiego połączone z degustacją piwa. Przejazd przez Szczyrk i Wisłę do Ustronia, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny z możliwością skorzystania z basenu.
2. W drugim dniu śniadanie, zwiedzanie: Rezydencji Zamku Prezydenta RP w Wiśle, galerii trofeów Adama Małysza, wyjazd na skocznię narciarską, spacer po Wiśle, powrót do Ustronia i wyjazd na Równicę. Wieczorem obiadokolacja, grill i zabawa taneczna.
3. W trzecim dniu wjazd na Czantorię, możliwość skorzystania z toru saneczkowego, przejścia na szczyt (spacer 15 minutowy) z wieżą widokową, dla odważnych wejście pieszo na szczyt Czantorii. Następnie przejazd do Pszczyny i zwiedzanie Muzeum Zamkowego z otoczeniem parkowym. Czas wolny, a później przejazd do Rzeszowa. Powrót ok. godz. 19:00


Koszt wycieczki wstępnie skalkulowano na kwotę 500 - 550 zł.
Niektóre wydatki: oprawę muzyczną. opłatę przewodników Zarząd pokryje z pozostających do jego dyspozycji środków.
Zadatek w kwocie 200 zł. potwierdzający chęć udziału w wycieczce należy wpłacić do 7 września 2022 r.
Funkcję pilota sprawować będzie niżej podpisany:

Marian Bileńki