Reklama
Biuletyn Informacyjny SEiRP

Spotkanie emerytów w Lubaczowie

Dnia 18.02.2017 r. w Restauracji u Dina przy ul. Kraszewskiego 3 w Lubaczowie Koło Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Lubaczowie zorganizowało spotkanie dla emerytów i rencistów policyjnych oraz ich członkami rodzin z terenu powiatu lubaczowskiego, w którym m.in. uczestniczył Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Rzeszowie Kol. Ryszard Tyczyński.

Zebranych przywitał Prezes Koła Kol. Józef Leszczyński, wśród których byli także zaproszeni goście tj. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie, emeryci Straży Granicznej wchodzących w struktury Porozumienia Emerytów i Rencistów Służb Mundurowych powiatu lubaczowskiego, emeryci cywilni, pracownicy lasów państwowych, Stacji Kontroli Pojazdów Auto-Test.
Podczas spotkania Wiceprezes ZW Kol. Ryszard Tyczyński podsumował działalność struktur Stowarzyszenia w roku 2016 r. na terenie Podkarpacia, z uwzględnieniem koła lubaczowskiego. Wiceprezes Koła SEiRP w Lubaczowie przedstawił harmonogram zaplanowanej wycieczki w okresie od 25.06.17 - 01.07.17 r. na Pomorze i Kaszuby.

Spotkanie po części oficjalnej przyjęło charakter karnawałowego, podczas którego przy dźwiękach muzyki zespołu "Akces" w miłej atmosferze bawiono się do późnych godzin wieczornych.

lubaczow2017_01
lubaczow2017_02
lubaczow2017_03
lubaczow2017_04
lubaczow2017_05

Autor: Marek Kisz