Reklama
Biuletyn Informacyjny SEiRP

Artykuły archiwalne 2010

Odpowiedź Dyrektora ZER na pismo Prezesa ZG SEiRP

kliknij żeby powiększyć

kliknij żeby powiększyć

kliknij żeby powiększyć

<< powrót

 

Pismo Prezesa ZG SEiRP do Dyrektora ZER

kliknij żeby powiększyć

kliknij żeby powiększyć

<< powrót

 

Prezes ZG SEiRP pyta - Dyrektor ZER odpowiada.

W związku z dużą ilością wątpliwości ze strony naszych emerytów i rencistów dotyczących problematyki decyzji obniżających świadczenia - Prezes Zarządu Głównego SEiRP - kol. Zdzisław Czarnecki w dniu 28 stycznia br. skierował do Dyrektora Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA  pismo, z prośbą o udzielenie odpowiedzi na zawarte w nim pytania. W dniu 29 stycznia br. wspomniany wyżej Dyrektor ZER MSWiA pisemnie odniósł się do zadanych pytań.
Czy wyczerpująco i zgodnie z zapisami ustawy? - Oceńcie sami!

 

Pismo Prezesa ZG SEiRP do Dyrektora ZER

 

Odpowiedź Dyrektora ZER na pismo Prezesa ZG SEiRP

 

Badanie poziomu satysfakcji świadczeniobiorców ZER MSWiA

Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA na swojej stronie internetowej opublikował ankietę badającą poziom satysfakcji obsługiwanych świadczeniobiorców. Ponieważ każdy z nas ma jakieś własne doświadczenia i spostrzeżenia w zakresie obsługi przez Podkarpacki Zespół ZER, zachęcamy do wypełnienia tej ankiety. Wierzymy mocno, że jej wyniki zostaną uwzględnione w bieżącej ocenie pracy Zespołów, zaś wyciągnięte wnioski pozwolą na jej ewentualne usprawnienie, ku naszej wygodzie i zadowoleniu.

 

Noworoczne spotkanie członków rzeszowskiego Koła SEiRP

W dniu 21 stycznia, tradycyjne, jak od wielu lat Zarząd Koła SEiRP w Rzeszowie zorganizował dla członków Stowarzyszenia noworoczne spotkanie. Oprócz licznie przybyłych emerytów w spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście:

- zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji
mł.insp. Janusz Golenia,

- przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa pan Konrad Fijołek,

- a także kapelan podkarpackich Policjantów ks. Bogusław Przeklasa.

Wymienieni złożyli przybyłym noworoczne życzenia, w których także podkreślili rolę, jaką w życiu zgromadzonych emerytów odgrywa ich Stowarzyszenie.
Prezes Zarządu Wojewódzkiego, kol. Wiktor Kowal, w uznaniu zaangażowania i pracy na rzecz Stowarzyszenia wręczył aktywnym członkom Koła odznaczenia i dyplomy. Zgromadzeni podzielili się opłatkiem, złożyli sobie osobiste życzenia po czym, przy dźwiękach nowoorleańskiego jazzu oddali się dyskusjom i wspomnieniom. Kilka, co bardziej odważnych par, ośmielonych lampką szampana i zachęconych rytmiczną muzyką wyszło na parkiet i ruszyło w taneczne pląsy. Do tańca przygrywał rzeszowski zespół jazzu tradycyjnego...w którym tło basowe i perkusyjny podkład rytmiczny z młodzieńczą werwą realizują...tak, nikt inny, tylko dwaj policyjni emeryci. Po zmianie lokalu zwolennicy wycieczek i górskich wędrówek do późnych godzin snuli plany wyjazdowe na najbliższy sezon...zapowiada się ciekawie!

 

Reportaż fotograficzny ze spotkania w Galerii zdjęć.

 
Więcej artykułów…