Reklama
Biuletyn Informacyjny SEiRP

Emerytury - ustawa represyjna

Przywróćmy praworządność w Polsce

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Do wyborów parlamentarnych pozostało już kilkadziesiąt godzin.

Wszyscy, którym zależy na dobru własnym, własnej przyszłości, lepszej przyszłości dla nas i naszych najbliższych - cel jest tylko jeden.

Idźmy do wyborów.

To nasze prawo. Prawo zagwarantowane Konstytucją. 

Nie pozwólmy żeby inni decydowali za NAS. 

Nie dajmy się manipulować obietnicami, które nie dadzą nam perspektyw na lepsze życie.

Za wszystkie obiecanki "dobrej zmiany" i tak zapłacimy z własnej kieszeni, nierzadko już i tak pustej i okradzionej...

na wybory 201901

 

 

 

Ostatni dzwonek

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Ostatni dzwonek...

Tak, jest to naprawdę ostatni dzwonek dla represjonowanych przez PiS, których okradziono z emerytury, renty inwalidzkiej, którym zabrano bezprawnie świadczenia emerytalno-rentowe tylko i wyłącznie ze względu na mściwe poglądy polityczne nie mające nic wspólnego ze sprawiedliwością społeczną czy też dziejową.

Prawie wszystkie organy państwowe zostały zawłaszczone przez PiS celowo i Nasze wszelkie działania o przywrócenie sprawiedliwości również celowo są blokowane przez sądy powszechne i nie konstytucyjny Trybunał czy też przez samo MSWiA.

 

Dlatego też wszystko teraz zależy od NAS samych czy pójdziemy na wybory 13 października 2019 roku i w jaki sposób oddamy swój głos.

Nasz głos jest w naszych rękach.

Nasza przyszłość zależy tylko od NAS !!!!

 

Jak dobić wiernego psa

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

To nie jest kryptoreklama.

To sama prawda o obecnych czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Każdy z nas w trakcie wieloletniej służby przeżył coś, o czym warto byłoby opowiedzieć innym. Życie pisze bowiem takie scenariusze wydarzeń, które nie wpadłyby do głowy najlepszym autorom powieści. Niektórzy z emerytów mundurowych piszą książki, wydają wspomnienia. W ten sposób chcą przekazać prawdę o służbie, czasem rozliczyć się z przeszłością, a niekiedy jest to ich "sposób na emeryturę"

JAK DOBIĆ WIERNEGO PSA

Książka oparta jest na prawdziwych opisach przeżyć policjanta kryminalnego w 15 letniej jego karierze zawodowej. Siedem rozdziałów przedstawia kolejno drogę do milicji. Pracę w tajnym wydziale obserwacji i naukę tego specyficznego zawodu, gdzie nie dotyka się żadnego przestępcy. Początki prawdziwej pracy policyjnej w wydzialekryminalnym, mroczne i złożone arkana sztuki pracy operacyjnej. Nieustające przygody podczas realizacji prowadzonych spraw. Wrażenia z sytuacji użycia broni. Zwalczanie przestępczości narkotykowej i likwidacja laboratoriów amfetaminowych. Praca w środowisku narkomanów i handlarzy narkotyków. Stosowanie niekonwencjonalnych metod pracy operacyjnej oraz współpraca z informatorami i agentami. Duże osiągniecia, ale też zwiększające się zagrożenie osobiste. Trudne i zaskakujące rozstanie z policją.
Książka jest również okrzykiem wzywającym do zaprzestania stosowania represji przeciwko emerytom mundurowym  w imię fałszywie pojętej "sprawiedliwości społecznej".

Książka do nabycia w sprzedaży wysyłkowej empik.com - link TUTAJ

 
Więcej artykułów…