Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP

Jak dobić wiernego psa

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

To nie jest kryptoreklama.

To sama prawda o obecnych czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Każdy z nas w trakcie wieloletniej służby przeżył coś, o czym warto byłoby opowiedzieć innym. Życie pisze bowiem takie scenariusze wydarzeń, które nie wpadłyby do głowy najlepszym autorom powieści. Niektórzy z emerytów mundurowych piszą książki, wydają wspomnienia. W ten sposób chcą przekazać prawdę o służbie, czasem rozliczyć się z przeszłością, a niekiedy jest to ich "sposób na emeryturę"

JAK DOBIĆ WIERNEGO PSA

Książka oparta jest na prawdziwych opisach przeżyć policjanta kryminalnego w 15 letniej jego karierze zawodowej. Siedem rozdziałów przedstawia kolejno drogę do milicji. Pracę w tajnym wydziale obserwacji i naukę tego specyficznego zawodu, gdzie nie dotyka się żadnego przestępcy. Początki prawdziwej pracy policyjnej w wydzialekryminalnym, mroczne i złożone arkana sztuki pracy operacyjnej. Nieustające przygody podczas realizacji prowadzonych spraw. Wrażenia z sytuacji użycia broni. Zwalczanie przestępczości narkotykowej i likwidacja laboratoriów amfetaminowych. Praca w środowisku narkomanów i handlarzy narkotyków. Stosowanie niekonwencjonalnych metod pracy operacyjnej oraz współpraca z informatorami i agentami. Duże osiągniecia, ale też zwiększające się zagrożenie osobiste. Trudne i zaskakujące rozstanie z policją.
Książka jest również okrzykiem wzywającym do zaprzestania stosowania represji przeciwko emerytom mundurowym  w imię fałszywie pojętej "sprawiedliwości społecznej".

Książka do nabycia w sprzedaży wysyłkowej empik.com - link TUTAJ