Reklama
Biuletyn Informacyjny SEiRP

Emerytury - ustawa represyjna

Wzór odpowiedzi na pismo z sądu

Przedstawiamy przykładowy WZÓR do pobrania "Pisma procesowego", będącego formą wyrażenia przez powoda (odwołującego się) swojego stanowiska wobec odpowiedzi pozwanego - Dyrektora Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA na odwołanie od decyzji o ponownym ustaleniu wysokości emerytury/renty.

Do zajęcia takiego stanowiska zobowiązuje nas Sąd w ramach czynności przygotowawczych do procesu.
Wzór ten, choć odnosi się do najczęściej podnoszonych przez skarżących zarzutów, ma charakter uniwersalny i może być odpowiednio modyfikowany, w zależności od treści odpowiedzi ZER na indywidualne odwołanie i stawiane w nim zarzuty.

Uwaga!
Załączony wzór pisma procesowego jest tylko propozycją FSSM.
Ewentualne jego wykorzystanie powinno być samodzielną decyzją każdego odwołującego się.

Powyższe informacje pochodzą z serwisu FSSM.

 

Super Nowości -artykuł Trafieni "esbeckim odłamkowym"

Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia poleca zapoznanie się z artykułem prasowym zamieszczonym w dzisiejszym weekendowym gazetowym wydaniu Super Nowości pod wyżej wymienionym tytułem. 

trafieni esbeckim odlamkowym male

 

Nowe informacje dotyczące obniżanych emerytur

       Na stronie internetowej Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej ukazały się najnowsze informacje dotyczące postępowania w przypadku otrzymania decyzji w sprawie obniżenia emerytury lub pochodnych. Zarząd Wojewódzki SEiRP w prosi  o zapoznanie się z artykułami i wytycznymi zawartymi w nich.

 

Robert Woźnik

 
Więcej artykułów…