30-lecie tarnobrzeskiego koła SEiRP

Tegoroczne obchody Święta Policji zostały powiązane z obchodem 30 rocznicy powstania Koła SEiRP w Tarnobrzegu i miały skromną oprawę ze względu na pandemię  wirusa sars-cov-2, potocznie nazywanym korona wirusem wywołującym chorobę covid-19 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, z uwagi na powyższe liczba zaproszonych gości została ograniczona.

W dniu 24-07-2020 roku o godz. 10,30 delegacja KMP w Tarnobrzegu oraz delegacja Koła emerytów w Tarnobrzegu złożyła wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą poległych policjantów umieszczoną na budynku KMP w Tarnobrzegu. Dalsze uroczystości związane z Emeryckim Świętem odbyły się w dniu 31-07-2020  na terenie Koła Łowieckiego „NADWIŚLAŃSKIE” w Zwierzyńcu k/Tarnobrzega. Uroczystość tą uświetnili Komendanci KMP Tarnobrzeg wraz z ks. Kapelanem, przedstawiciele NSZZP w Tarnobrzegu, przedstawiciele ZW SEiRP w Rzeszowie, oraz Zarząd Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Karabela” Sp. z  o. o  w Tarnobrzegu.
Zaproszony również został prezes ZG SEiRP pan Antoni Duda, prezes ZG przysłał podziękowanie oraz list gratulacyjny.