Zebranie sprawozdawczo-wyborcze – komunikat

22 maja 2026 r. odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła w Tarnobrzegu

Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Tarnobrzegu działając na zasadzie § 28 ust. 1,2,4 i 6 Statutu SEiRP serdecznie zaprasza wszystkich członków naszego Koła na Walne Zebranie Koła Sprawozdawczo – Wyborcze, które odbędzie się w dniu 22 maja 2026 r. o godz. 10:00 w restauracji PSS Społem „KAPRYS” w Tarnobrzegu.
W razie braku kworum drugi termin zebrania godz. 10:15.

Porządek zebrania:
1. Otwarcie zebrania, powitanie uczestników i zaproszonych gości oraz sprawdzenie prawomocności obrad.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza obrad.
3. Przedstawienie i przegłosowanie porządku obrad.
4. Wybór komisji wyborczej, uchwał i wniosków.
5. Przyjęcie regulaminu zebrania przez uczestników zebrania.
6. Sprawozdanie z działalności Koła.
7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
8. Dyskusja nad Sprawozdaniami Zarządu Koła i Komisji Rewizyjnej.
9. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarządowi Koła.
10. Zapoznanie i przyjęcie planu pracy Koła na 2026 r.
11. Wybór Zarządu Koła, Wybór Komisji Rewizyjnej, Wybór Delegatów na Zjazd Wojewódzki.
12. Ogłoszenie wyniku wyborów do Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Wojewódzki Zjazd.
13. Ukonstytuowanie się Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
14. Przyjęcie Regulaminu Komisji Rewizyjnej.
15. Wolne wnioski i zapytania.
16. Zamknięcie obrad Walnego Zebrania.
17. Obiad.
Ponadto Informujemy, że osoby, które nie uregulowały składki członkowskiej na 2026 rok, będą mieli możliwość to uczynić podczas przerw w zebraniu u Skarbnika koła Kol. Maria Paruch.

Sekretarz Koła Stanisław Gądek
Prezes Koła SEiRP w Tarnobrzegu Kazimierz Orzechowski