Zaduszki 2020 w SEiRP Tarnobrzeg

Listopad miesiącem pamięci o zmarłych

Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Tarnobrzegu zorganizował w dniu 13-11-2020 wyjazd na groby zmarłych naszych członków zarządu SEiRP w Tarnobrzegu Sobowie, Osieku, Tarnobrzegu Miechocinie, śp. Stanisława Czachurskiego, śp. Adama Kaniosa, śp. Haliny Rawskiej, ponadto uczczono pamięć pozostałych członków Koła również tych niezrzeszonych jak i zmarłych policjantów i emerytów.

Jak co roku udaliśmy się na groby aby zapalić okolicznościowe znicze dając tym samym dowód pamięci o nich.

Zdjęcia oraz tekst: Wiesław Wolak