Odszedł na wieczną służbę. Cześć jego pamięci!

Na wieczną wartę odszedł Nasz kolega z komisji rewizyjnej , w połowie marca pożegnaliśmy
Naszego kolegę Lecha Gromczyka

 

w imieniu Zarządu Stowarzyszenia

Cześć Jego pamięci!
Bliskim i Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia
Członkowie i Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Tarnobrzegu