Zabawa Andrzejkowa 2022

W dniu 10.11.2022 r. w strażnicy OSP „Mokrzyszów” odbyła się „Zabawa Andrzejkowa” zorganizowana przez Koło SEiRP w Tarnobrzegu.

W zabawie uczestniczyli emeryci i renciści policyjni wraz z członkami rodzin, ogółem 30 osób. W trakcie  spotkania przedstawiono zainteresowanym informację dotyczącą wczasów i rehabilitacji w 2023 roku organizowanym poprzez ZOW Rzeszów jak i inne koła Podkarpacia.

Kolejnym punktem spotkania była degustacja przygotowanych dań. Tak pokrzepieni smacznym jedzeniem oraz napitkami bawiliśmy się przez kilka godzin. Oprawę muzyczną przygotował dla nas DJ „Tomek” serwując przeboje z minionych lat. W przerwach tanecznych koleżanki i koledzy popisywali się swoimi umiejętnościami wokalnymi wykonując znane i lubiane piosenki biesiadne w trakcie, których muzyczny podkład zapewnił nam akordeonista Tomek.
Spotkanie zakończyliśmy przed północą w wyśmienitych humorach i solennymi zapewnieniami kontynuowania takich spotkań.

Autor : Wiesław Wolak