Listopad miesiącem pamięci o zmarłych i tych którzy odeszli z naszych szeregów na wieczną wartę Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Tarnobrzegu odwiedzi w dniu 09-11-2021 groby zmarłych naszych członków jak również członków zarządu SEiRP w Tarnobrzegu na cmentarzach w Osieku, Tarnobrzegu, Sobowie, świętej pamięci byłych członków zarządu – śp. Adama Kaniosa, śp. Haliny Rawskiej, śp. Bronisława Zimnego, śp. Lecha Gromczyka, śp. Stanisława Czachurskiego, ponadto uczczono pamięć pozostałych członków Koła również tych niezrzeszonych jak i zmarłych policjantów i emerytów.
Jak co roku udaliśmy się na groby aby zapalić okolicznościowe znicze dając tym samym dowód pamięci o nich.
Zapraszamy do zapoznania się z majowym - nr 05 (167) 2026 - wydaniem Biuletynu SEiRP.
nr konta bankowego Santander Bank Polska SA
37 1500 1100 1211 0005 5610 0000
STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH ZARZĄD ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO AL. REJTANA 34 35-310 RZESZÓW
Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej dowiesz się z "Polityki prywatności serwisu". Skorzystaj z przycisku “Ok”, aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies.