Pamięć o zmarłych członkach koła SEiRP Tarnobrzeg w 2021

Listopad miesiącem pamięci o zmarłych i tych którzy odeszli z naszych szeregów na wieczną wartę Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Tarnobrzegu odwiedzi w dniu 09-11-2021 groby zmarłych naszych członków jak również członków zarządu SEiRP w Tarnobrzegu  na cmentarzach w Osieku, Tarnobrzegu, Sobowie, świętej pamięci byłych członków zarządu – śp. Adama Kaniosa, śp. Haliny Rawskiej, śp. Bronisława Zimnego, śp. Lecha Gromczyka, śp. Stanisława Czachurskiego, ponadto uczczono pamięć pozostałych członków Koła również tych niezrzeszonych jak i zmarłych policjantów i emerytów.

Jak co roku udaliśmy się na groby aby zapalić okolicznościowe znicze dając tym samym dowód pamięci o nich.

Cześć ich pamięci niech spoczywają w pokoju