W wigilię święta św. Michała Archanioła – Patrona Policji Polskiej w świątyni pod wezwaniem Chrystusa Króla w Tarnobrzegu odbyła się modlitwa z przedstawicielami Policji tarnobrzeskiej z ich rodzinami oraz członkami SEiRP – (policyjnymi emerytami). Po Mszy św. pod przewodnictwem kapelana ks. proboszcza Adama wszyscy udali się pod figurę św. Michała, gdzie nastąpiło zawierzenie policyjnej formacji oraz delegacje złożyły wiązanki kwiatów, zapalili znicze, z wdzięczności za opiekę swego Patrona.
Zapraszamy do zapoznania się z majowym - nr 05 (167) 2026 - wydaniem Biuletynu SEiRP.
nr konta bankowego Santander Bank Polska SA
37 1500 1100 1211 0005 5610 0000
STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH ZARZĄD ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO AL. REJTANA 34 35-310 RZESZÓW
Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej dowiesz się z "Polityki prywatności serwisu". Skorzystaj z przycisku “Ok”, aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies.