W dniu 23 września o godz. 18 w kościele Chrystusa Króla na Skalnej Górze odbyła się msza z okazji święta patrona policyjnego Michała archanioła, oraz uroczystość 15 lecia posługi kapelańskiej księdza kanonika Adama Marka, na powyższe okoliczności został zaproszony zarząd SEiRP w Tarnobrzegu, który w składzie sześcioosobowym brał udział w uroczystościach związanych ze świętem oraz jubileuszem księdza kapelana. Pod figurą Archanioła Michała na placu kościelnym złożono Wieniec i zapalono dwa znicze, a dla księdza kanonika zarząd przekazał list gratulacyjny oraz wręczono kwiaty.
Zapraszamy do zapoznania się z majowym - nr 05 (167) 2026 - wydaniem Biuletynu SEiRP.
nr konta bankowego Santander Bank Polska SA
37 1500 1100 1211 0005 5610 0000
STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH ZARZĄD ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO AL. REJTANA 34 35-310 RZESZÓW
Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej dowiesz się z "Polityki prywatności serwisu". Skorzystaj z przycisku “Ok”, aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies.