Msza z okazji święta patrona policyjnego

W dniu 23 września o godz. 18 w kościele Chrystusa Króla na Skalnej Górze odbyła się msza z okazji święta patrona policyjnego Michała archanioła, oraz uroczystość 15 lecia posługi kapelańskiej księdza kanonika Adama Marka, na powyższe okoliczności został zaproszony zarząd SEiRP w Tarnobrzegu, który w składzie sześcioosobowym  brał udział w uroczystościach związanych ze świętem oraz jubileuszem księdza kapelana. Pod figurą Archanioła Michała na placu kościelnym złożono Wieniec i zapalono  dwa znicze, a dla księdza kanonika zarząd przekazał list gratulacyjny oraz wręczono  kwiaty.