Odszedł na wieczną służbę. Cześć jego pamięci!

Na wieczną wartę odszedł Nasz kolega, w marcu pożegnaliśmy Naszego kolegę Jerzego Kułagę,

byłego długoletniego Komendant Komisariatu Policji w Baranowie Sandomierskim.

 

w imieniu Zarządu Stowarzyszenia

Cześć Jego pamięci!
Bliskim i Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia
Członkowie i Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Tarnobrzegu