Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Oddział Zarządu Wojewódzkiego w Rzeszowie w dniach od 15 października do 25 października 2021 roku zorganizował w Krynicy Zdroju turnus rehabilitacyjno-rekreacyjny w ośrodku „Soplicowo” z zabiegami oraz pełnym wyżywieniem.
W turnusie uczestniczyło 34 osoby między innymi z Oddziału Zarządu Wojewódzkiego, koła nr 1 w Rzeszowie, kół w Tarnobrzegu, Leżajsku, Jaśle, Ropczyc, Przemyśla, Kolbuszowej, Stalowej Woli i Łańcuta. Zadowoleni uczestnicy podjęli decyzję o zaplanowaniu takiego samego turnusu w maju 2022 roku co też się odbędzie.
Zapraszamy do zapoznania się z majowym - nr 05 (167) 2026 - wydaniem Biuletynu SEiRP.
nr konta bankowego Santander Bank Polska SA
37 1500 1100 1211 0005 5610 0000
STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH ZARZĄD ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO AL. REJTANA 34 35-310 RZESZÓW
Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej dowiesz się z "Polityki prywatności serwisu". Skorzystaj z przycisku “Ok”, aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies.