W dniach 27 – 29 września w Suchedniowie w województwie świętokrzyskim rozegrane zostały XII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie.
W mistrzostwach wystartowali zawodnicy: Wojska Polskiego, Straży Pożarnej, Policji, Służby Więziennej i Lasów Państwowych.
W tej grupie znalazł się również badmintonowy weteran, jedyny reprezentant Klubu Nowej Dęby, emerytowany policjant SEiRP w Tarnobrzegu kom. Rezerwy Mieczysław Sitko.
W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat, po dobrej grze drugie miejsce i srebrny medal i tytuł wicemistrzów Polski Służb Mundurowych wywalczył debel kombinowany: Mieczysław Sitko (Klub Nowa Dęba) / Krzysztof Grzybowski (Płock). Warto nadmienić, że to już kolejny medal tego zasłużonego badmintonowego weterana z Nowej Dęby wywalczony w zawodach rangi mistrzowskiej.
Czas nieubłaganie płynie, a On ciągle w doskonałej formie!
Gratulacje dla kolegi Mietka.
Na zdjęciu Mieczysław Sitko na drugim stopniu podium dla zwycięzców w Suchedniowie.
Zapraszamy do zapoznania się z majowym - nr 05 (167) 2026 - wydaniem Biuletynu SEiRP.
nr konta bankowego Santander Bank Polska SA
37 1500 1100 1211 0005 5610 0000
STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH ZARZĄD ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO AL. REJTANA 34 35-310 RZESZÓW
Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej dowiesz się z "Polityki prywatności serwisu". Skorzystaj z przycisku “Ok”, aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies.