Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP

Petycja do Prezydenta IBA

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Kancelaria Adwokacka mec. Damiana Sucholewskiego opracowała pismo w sprawie funkcjonariuszy byłych organów bezpieczeństwa państwa z zamiarem przesłania go do Prezydenta International Bar Association (IBA).
International Bar Association (IBA), założona w 1947 roku, jest światowym liderem w organizacji międzynarodowych zawodów prawniczych, izb adwokackich i stowarzyszeń prawniczych.     


* IBA wpływa na rozwój prawa międzynarodowego i jego stosowanie. Posiada duże doświadczenie w udzielaniu pomocy w globalnym środowisku prawniczym.
* W ramach IBA działa Instytut Praw Człowieka zajmując się promowaniem, ochroną i egzekwowaniem praw człowieka na podstawie tylko prawa, a także w celu zachowania niezależności sądownictwa i zawodów prawniczych na całym świecie.
* Prezydent IBA pan Fernando Pelaez - Pier posiada duży autorytet w świecie prawniczym i poważanie wśród rządzących tego Świata. Ewentualne wysłuchanie i poparcie z jego strony może mieć duże znaczenie dla naszej sprawy.


Treść petycji <<- - kliknij i zobacz całość dokumentu


Pismo to Kancelaria planuje przesłać do Adresata wraz z podpisami osób zainteresowanych, załączonych na odrębnych listach.

Treść przygotowanego pisma publikujmy w naszym serwisie, zaś o szczegóły, gdzie i w jakim terminie można złożyć podpis proszę pytać w Kołach SEiRP.