Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Logowanie redakcyjneStalowa Wola - Aktualne wydarzenia

Walne Zgromadzenie 2024 w Stalowej Woli

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 19 marca 2024 roku w świetlicy KPP Stalowa Wola, odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Stalowej Woli.

Zebranie otworzył Prezes Koła Stanisław Walec, który powitał serdecznie wszystkich przybyłych członków Koła w Stalowej Woli oraz zaproszonych gości z Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Rzeszowie, v-ce Prezes Martę Wytrwał i v-ce Prezesa Waldemara Pieniowskiego.
Następnie zgodnie z przyjętym planem obrad zostały przedstawione: sprawozdanie z działalności Zarządu SEiRP za rok 2023, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej oraz przedstawiono plan pracy Zarządu Koła SEiRP na rok 2024, które zostały przegłosowane i przyjęte jednogłośnie przez WZ Członków Koła SEiRP.
Uchwałą Zarządu Koła w Stalowej Woli wyróżniono dziewięcioro koleżanek i kolegów za długoletnią pracę społeczną oraz godne reprezentowanie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Stalowej Woli. Prezes Koła Stanisław Walec oraz v-ce Prezes Zarządu Wojewódzkiego Marta Wytrwał uhonorowali wyróżnionych okolicznościowymi pucharkami i listami gratulacyjnymi, a osobom nowo przyjętymi do SEiRP Koło w Stalowej Woli wręczono legitymacje członkowskie.
Tym miłym akcentem obrady zakończono.

Autor: Emil Choroszy

 

Zabawa karnawałowa 2024

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 9 lutego 2024 roku dla członków Koła SEiRP w Stalowej Woli i ich rodzin zorganizowano zabawę karnawałową w restauracji Lasowianka.

W zabawie wzięło udział 50 osób. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.
Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z serwowanych dań i przystawek. Ponadto spotkanie przebiegło przy doskonałej muzyce i tańcach indywidualnych oraz zespołowych.
Poniżej załączam kilka fotek z przebiegu i wspaniałej atmosfery spotkania karnawałowego.

Emil Choroszy

 

Będzie nas teraz więcej i częściej

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Koleżanki i koledzy z naszego Koła w Stalowej Woli.

Uzyskaliśmy dostęp do strony internetowej prowadzonej przez Podkarpacki Zarząd Wojewódzki naszego Stowarzyszenia z możliwością samodzielnego dodawania artykułów z interesującą nasze środowisko problematyką.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej podstrony pod adresem seirp.rzeszow.pl/stalowa-wola-aktualne-wydarzenia

 

Stalowolanie na Riwierze Tureckiej

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniach od 02 do 09 października 2023 roku SEiRP w Stalowej Woli zorganizował grupowy wyjazd na Riwierę Turecką do miejscowości Alanya.


W wyjeździe brało udział 90 osób tj. emerytów policyjnych i ich rodzin oraz sympatyków.
Wylot nastąpił z lotniska Rzeszów-Jasionka. Zakwaterowanie było w pięciogwiazdkowym Hotelu Palmeras na wybrzeżu Morza Śródziemnego.
Uczestniczyliśmy w wycieczkach do Pamukkale (Hierapolis), starożytne miasto Side, Green Canyon, zwiedzanie Alany (grota solna), wjazd kolejką linową na wzgórze Kale oraz panorama miasta.
Uczestnicy powrócili wypoczęci i pęknie opaleni.

Autor: Stanisław Walec

AlanyaGreen CanyonGreen Canyon2Grota solnaHierapolis 2HierapolisHotel PALMERASNocne życie na moloPAMUKALEPlaża Kleopatrywzgórze  Kale

 

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Stalowej Woli

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 25 sierpnia 2022 r. w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Wola odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Koła SEiRP.

Zebranie zatwierdziło sprawozdanie finansowe z działalności Koła i udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi.
W głosowaniu tajnym dokonano wyboru nowego Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej oraz wybrano delegatów na Wojewódzki Zjazd Delegatów w Rzeszowie.

W zebraniu uczestniczył Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Rzeszowie Pan Jan Rusek, Przewodniczący Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli asp. Mateusz Widarski.

Autor: Stanisław Walec