Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Odwiedzający stronę on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj0
Wczoraj31
Wizyt w tygodniu168
Wizyt w miesiącu223
Łącznie wizyt87270

Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Artykuły archiwalne 2013

Przedświąteczne integracyjne spotkanie członków Koła w Przeworsku

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 06 grudnia 2013 roku odbyło się integracyjne przedświąteczne spotkanie członków Koła Stowarzyszenia w Przeworsku.

przeworsk_01_maleOtwierając spotkanie Prezes Zarządu Koła Janina Ryszawa po przywitaniu członków koła i zaproszone osoby, poinformowała o głównych problemach, którymi zajmował się zarząd w mijającym roku oraz podziękowała za pracę najbardziej aktywnym członkom składając życzenia świąteczno-noworoczne uczestnikom spotkania.

Zgodnie z życzliwym stosunkiem Pani Marii Lichtarskiej- Dubrowskiej - Burmistrza Miasta Przeworska, spotkanie z jej udziałem odbyło się w ekskluzywnej sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego Miasta Przeworska. Za jej wsparcie dla Stowarzyszenia, sympatię dla niej od emerytów i prawie każdorazowy udział w spotkaniach, członkowie koła na jej cześć zaintonowali " Sto lat".

Pani Burmistrz z pewnym zażenowaniem przyjęła wyrażony w jej stronę gest uznania oraz podziękowała za zaproszenie na spotkania składając zebranym życzenia świąteczno-noworoczne.

Biorący udziałw spotkaniu Prezes Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Wiktor Kowal poinformował w krótkich słowach, iż głównymi sprawami, które podejmowało Stowarzyszenie w bieżącym roku było podjęcie działań wraz z innymi mundurowymi organizacjami emeryckimi resortu spraw wewnętrznych w zakresie obrony zagrożonego podziałem funduszu socjalnego i obchody po raz pierwszy - 16 lipca - " Dnia Seniora Policji ". Po czym wręczył za aktywność Dyplomy Uznania Zarządu Wojewódzkiego członkom koła: Halinie Nadbrzeskiej, Andrzejowi Oleszek i Czesławowi Takarz. Podziękował również za pomoc w działalności koła Pani Burmistrz Przeworska, kierownictwu Komendy Powiatowej Policji składając na ręce uczestniczącej w spotkaniu podinsp.Marzenie Woźnik - pełniącej obowiązki Komendanta Powiatowego Policji - oraz za współdziałanie z kołem Stowarzyszenia, przewodniczącemu  koła NSZZ Policjantów Franciszkowi Kantorowi. Podziękował również pomagającym kołu w działalności pracownicom cywilnym Komendy Powiatowej Policji, paniom Renacie Stecko i Justynie Owsiak.

przeworsk_02_maleprzeworsk_03_male

Złożył wszystkim uczestnikom spotkania życzenia świąteczno - noworoczne.

 

Życzenia świąteczne

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

zyczenia_bn_2013