Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Odwiedzający stronę on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj24
Wczoraj15
Wizyt w tygodniu209
Wizyt w miesiącu569
Łącznie wizyt76497

Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Artykuły archiwalne 2018

RODO

Tekst: Powiększ / Pomniejsz
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
 
25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu poprawę bezpieczeństwa danych wszystkich osób.
W związku z tym publikujemy informacje o przetwarzaniu Waszych danych osobowych, a także o przysługujących koleżankom i kolegom w związku z tym prawach.
 
1. Administratorem Waszych danych jest Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych - Zarząd Koła nr 1 w Rzeszowie ul. Rejtana 34.
3. Wasze dane osobowe posiadamy, bowiem wyraziliście wolę bycia członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych i przynależności do Koła nr 1 w Rzeszowie, uczestniczycie w jego działaniach statutowych.
4. Wasze dane osobowe przetwarzamy w celu komunikowania i informowania Was o organizowanych imprezach, kursach, spotkaniach, wycieczkach, sytuacji prawnej emerytów i rencistów oraz podejmowanych w tej materii przez "Stowarzyszenie" inicjatywach.
5. Wasze dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ani wykorzystywane do celów marketingowych.
6. Każdy z  Was posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
7. Wasze dane przetwarzamy wyłącznie na potrzeby wynikające z realizacji zadań statutowych "Stowarzyszenia", głównie w formie komunikatów i informacji. Takie formy realizowane w zakresie działalności będą wykonywane przez Zarząd Koła aktualnie, nie dłużej jednak niż do czasu zakończenia jego organizacyjnej działalności.
 
Z upoważnienia
Zarządu Koła nr 1 
  w Rzeszowie 
 Marian Bileńki
 

Impreza integracyjna Koła nr 1 SEiRP w Rzeszowie

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

25 maja 2018 r. w Borze k/Głogowa Młp. na zorganizowanej przez Koło nr 1 SEiRP w Rzeszowie "majówce" spotkali się członkowie i sympatycy Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście. Dopisała pogoda. Prosto z grilla Andrzej, Bogdan i Wojtek serwowali pyszną karkówkę, kaszankę i kiełbaski.
Nie zabrakło również smacznych sałatek i owoców przyniesionych przez uczestników biesiady.
Ucho cieszyła dobra muzyka, oko piękna przyroda. Humory były w normie i trwały" długie Polaków rozmowy".
Niektórzy ruszyli nawet do tańca...

2018_rzeszow_bor 001
2018_rzeszow_bor 002
2018_rzeszow_bor 003
2018_rzeszow_bor 004
2018_rzeszow_bor 005
2018_rzeszow_bor 006
2018_rzeszow_bor 007
2018_rzeszow_bor 008
2018_rzeszow_bor 009
2018_rzeszow_bor 010
2018_rzeszow_bor 011
2018_rzeszow_bor 012

 

List Prezesa ZG SEiRP na Zjazd Wojewódzki SEiRP w Rzeszowie

Tekst: Powiększ / Pomniejsz 

Nowe władze wojewódzkie Podkarpackiego SEiRP

Tekst: Powiększ / Pomniejsz 

Praca dla emerytów i nie tylko

Tekst: Powiększ / Pomniejsz
Spółka ubezpieczeniowa AVIVA Oddział I w Rzeszowie zaprasza emerytów i rencistów do udziału w szkoleniu obejmującym zakres sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.
Udział mogą wziąć osoby do 65 roku życia, posiadające podstawowe umiejętności obsługi komputera oraz elementarną wiedzę prawną.
Szkolenie jest bezpłatne, kończy się egzaminem (test), po którym będzie można podjąć zatrudnienie w firmie AVIVA lub innej o podobnym profilu działalności. Zatrudnienie można będzie także uzyskać w innych Oddziałach AVIVA na terenie woj. podkarpackiego. Przed rozpoczęciem szkolenia przewidziane jest spotkanie z przedstawicielami firmy, w trakcie którego zostaną przedstawione szczegółowe informacje o szkoleniu, firmie i możliwościach podjęcia działalności w jej strukturach.
 
Zarząd Koła prosi o przekazywanie niniejszej informacji koleżankom i kolegom emerytom, którzy nie są członkami "Stowarzyszenia" .
 
Zgłoszenia przyjmuje Zarząd Koła w środy od 10:00 do 12:00 lub telefonicznie M. Bileńki 728 842 661.
 
Z upoważnienia Zarządu
Prezes Koła 
Marian Bileńki