Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Odwiedzający stronę on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj2
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu36
Wizyt w miesiącu361
Łącznie wizyt86356

Dzisiaj jest: Wtorek
14 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Bonawentura, Damian, Dobrogost,
Franciszek, Izabela, Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina, Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka

Do końca roku zostało 171 dni.
Zodiak: Rak

Artykuły archiwalne 2013

Zebranie Koła SEiRP w Przeworsku

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 26 kwietnia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Przeworsku, odbyło się zebranie sprawozdawcze miejscowego Koła SEiRP. Zaproszonych gości i członków Koła, którzy, jak zawsze, licznie przybyli na spotkanie, powitała prezes Zarządu Koła kol. Janina Ryszawa. Wśród gości byli: burmistrz Przeworska Maria Dubrawska-Lichtarska, Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku insp. Ryszard Kula, zastępca komendanta nadkom. Marzena Wożnik, wiceprzewodniczący ZT NSZZ Policjantów Józef Sekreta, prezes i I wiceprezes ZW SEiRP w Rzeszowie Wiktor Kowal i Bolesław Pezdan, członek Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej Józef Stecko.

zebranie_przeworsk_02Prezes Janina Ryszawa po otwarciu zebrania, również przewodniczyła jego obradom. W trakcie obrad przedstawiła sprawozdanie z działalności Koła za 2012r. i zapoznała z planem pracy na rok bieżący. Zarówno sprawozdanie, jak też plan pracy zostały przyjęte przez obecnych na zebraniu.

Aktualnie Koło liczy 74 członków, chociaż jeszcze nie tak dawno, było ich zaledwie 20-tu. Tylko w bieżącym roku do Koła zapisały się 3 nowe osoby. Oby rekrutacja szła nadal w dobrym kierunku, a Koło powiększało swoje szeregi, tego serdecznie życzymy jego Zarządowi.

Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych 3 emerytów policyjnych, w tym jednego członka Stowarzyszenia.

Prowadząca zebranie kol. Janina wskazała na dobrą współpracę z kierownictwem miejscowej komendy policji, czego rezultatem jest, między innymi, użyczenie pomieszczeń KPP na działalność Stowarzyszenia. To przychylność i otwartość ze strony pana komendanta Ryszarda Kuli, daje Zarządowi Koła możliwość pracy w godnych warunkach na rzecz nie tylko swoich członków, ale wszystkich emerytów i rencistów policyjnych mieszkających na tym terenie.

Na zebraniu podkreślono znakomitą współpracę z ZT NSZZ Policjantów, zwłaszcza w rozwiązywaniu problemów nurtujących środowisko policyjne, jak też nasze Stowarzyszenie. Obecność pani burmistrz Marii Dubrawskiej-Lichtarskiej, nie tylko podniosła rangę zebrania sprawozdawczego, ale dobitnie świadczy,że sprawy naszego stowarzyszenia nie są obce miejscowym władzom, za co w imieniu wszystkich naszych członków, serdecznie dziekujemy.

Nie sposób przeoczyć faktu, że właśnie w Przeworsku znaczący głos w życiu społecznym mają kobiety. Tak trzymać Drogie Panie, z naszej strony macie pełne poparcie!

Kończąc zebranie kol. Janina Ryszawa podziękowała zebranym za zaangażowanie w społeczną pracę, i jedocześnie  gościom za uczestnictwo w zebraniu.

zebranie_przeworsk_01

 

 

 

Po oficjalnej części przyszedł czas na smaczny poczęstunek, który mógł dojść do skutku dzięki osobie wspierającej Koło panu Piotrowi Malinowskiemu. To dzięki przychylności i pomocy ze strony pana Piotra Malinowskiego mogliśmy skosztować wspaniałego chleba, ciastek i innych frykasów, wyprodukowanych w jego firmie "Bamal" mieszczącej sie w Pełnatyczach koło Zarzecza. Dziękujemy panie Piotrze, smaczne było!

 

 

 

 

 

 

 

 

zebranie_przeworsk_03

 

W tracie spotkania okazało się, że wśród członków koła są także osoby muzykujące. Biesiadę przy stole umilała muzyka płynąca z akordeonu i gitary. Przy tak pięknym akompaniamencie wręczono wiązanki kwiatów solenizantom: pani Marzenie Woźnik Z-cy KPP i Jerzemu Uchmanowi członkowi Zarządu Koła.

Atmosfera spotkania była wspaniała, aż żal było się żegnać. Trudno, co piękne i miłe też ma swoje zakończenie. My ze swej strony, jako Prezydium ZW SEiRP w Rzeszowie, dziękujemy kol. Janinie Ryszawa i całemu Zarządowi Koła za aktywną działalność na rzecz Stowarzyszenia i korzystne oddziaływanie na środowisko emerytów policyjnych.

 

 

 

 

 

 

Tekst Andrzej Sowa

 

Wskażniki i dane liczbowe o Stowarzyszeniu

Tekst: Powiększ / Pomniejsz 

Zaproszenie na piknik

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 07.06.2013 roku o godz.14.00 Zarząd Koła SEiRP w Rzeszowie organizuje piknik w restauracji Janiowe Wzgórza.

Koszt wynosi od osoby 45 zł w tym 20 zł wpłata własna uczestnika ( 25zł dopłaca Sekcja Socjalna KWP Rzeszów ).

Dojazd na miejsce autobusem MPK nr 25 ( poniżej rozkład jazdy z przystanku po drugiej stronie Urzędu Wojew. ) na koszt własny.

Zapisy przyjmowane telefonicznie na nr 888-291-761 .

Kierunek - Janiowe Wzgórze

mpk25_1a

 

Kierunek - centrum Rzeszowa

mpk25_2a

 

Cześć Jego Pamięci

Tekst: Powiększ / Pomniejsz 

List otwarty do NSZZP

Tekst: Powiększ / Pomniejsz