Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Odwiedzający stronę on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj31
Wczoraj29
Wizyt w tygodniu31
Wizyt w miesiącu647
Łącznie wizyt69830

Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Marca 2019
Europejski Dzień Mózgu
Imieniny obchodzą
Aleksander, Anzelm, Boguchwał, Cyryl,
Edward, Narcyz, Narcyza, Salwator

Do końca roku zostało 289 dni.
Zodiak: Ryba

Artykuły archiwalne 2014

Wielkanoc 2014

wielkanoc2014

Radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, optymizmu i siły płynącej z odradzającego się życia - tego z okazji Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Wojewódzki Podkarpackiego SEiRP

 

Wycieczka do Warszawy emerytów z powiatu lubaczowskiego

Dnia 24.04.2014 r. Porozumienie Emerytów i Rencistów Służb Mundurowych Powiatu Lubaczowskiego zorganizowało wycieczkę autokarową do Warszawy dla swoich członków - emerytów policjantów, strażników straży granicznej, strażaków i ich rodzin.
Organizację wycieczki w tym rezerwację wejściówek do Sejmu RP, Stadionu Narodowego i Centrum Nauki Kopernik powierzono Koledze Waldemarowi Śmieciuch, v-ce przewodniczącemu PEiRSMPL, jednocześnie przewodniczącemu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Emerytów i Rencistów Straży Granicznej w Przemyślu Kołu nr 2 w Lubaczowie.
W wycieczce udział wzięło 42 osoby, którzy na galerii dla publiczności Sejmu RP przysłuchiwały się toczącym obradom na temat bezpłatnego przekazania podręcznika dla uczniów klas pierwszych.
U większości uczestników wycieczki Stadion Narodowy w Warszawie, jako najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna i jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie wywołał zachwyt i niesamowite wrażenie. Przedstawiane fakty i ciekawostki przez przewodnika spowodowały, że zwiedzanie trasy ekskluzywnej przebiegło jak ?lob piłki" od bramki do bramki, mimo, że zwiedzanie obiektu trwało dwie godziny. Wiele osób po zakończeniu zwiedzana zweryfikowało przedstawiane opinie na temat tego obiektu w środkach masowego przekazu. Zwiedzając Centrum Nauki Kopernik sporo uczestników udała się w podróż do świata nauki w nieznane a jednocześnie zapoznała się z nowoczesną komunikacją naukową.
Podczas powrotu z Warszawy gwarno dyskutowano na temat przebiegu wycieczki a mimo wyczerpania fizycznego snuto już plany i opracowywano trasy zwiedzania na zaplanowanej w dniach 29.06.14 do 5.07.14 r. wycieczki na Pojezierze Mazurskie i Wilna.

 

Uroczystość w KWP Rzeszów

W dniu 24 marca br. Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Zdzisław Stopczyk w obecności Komendantów Miejskich i Powiatowych oraz Naczelników wydziałów KWP w Rzeszowie z okazji 80-tej rocznicy urodzin Prezesa Zarządu Wojewódzkiego SEiRP Wiktora Kowala wręczył jubilatowi list gratulacyjny oraz tablicę z podziękowaniami za długoletnie zasługi w kierowaniu Stowarzyszeniem w województwie Podkarpackim oraz za sumienną i rzetelną pracę.

 80kowal 1m 80kowal 2m

80kowal 3m 80kowal 4m

80kowal 5m 80kowal 6m

Autor: Ryszard Tyczyński

 

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze w Leżajsku

W dniu 20 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policji w Leżajsku. W skład wybranego zarządu koła weszli: Bryniarski Władysław, Paduch Edward, Piebiak Elżbieta, Kostek Jan, Krzemieniewski Waldemar, Rup Henryk, Cichoń Tadeusz. Członkami komisji rewizyjnej zostali: Szkodziński Marian, Porada Karol, Policzkiewicz Zbigniew. Jednocześnie dokonano wyboru delegatów na zjazd wojewódzki w osobach: Bryniarski Władysław oraz Szkodziński Marian. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.
W spotkaniu uczestniczył Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP Ryszard Tyczyński.

lezajsk 1m  lezajsk 2m

lezajsk 3m


Autor: Ryszard Tyczyński

 

Spotkanie z Prezydentem Rzeszowa

W dniu 9 kwietnia br. odbyło się spotkanie w ratuszu z Prezydentem Miasta Rzeszowa Tadeuszem Ferencem, na które zostali zaproszeni przedstawiciele Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Emerytów Wojskowych. W spotkaniu także uczestniczyli zaproszeni goście w osobach nadinsp. Zdzisław Stopczyk Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji, były Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. w st. spocz. Józef Jedynak, generał brygady w st. spocz. Tomasz Bąk oraz Wiktor Kowal Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

 ratusz 01m ratusz 02m

ratusz 03m ratusz 04m

ratusz 05m ratusz 06m

ratusz 07m ratusz 08m

ratusz 09m

Autor: Ryszard Tyczyński