Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Odwiedzający stronę on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj16
Wczoraj40
Wizyt w tygodniu16
Wizyt w miesiącu846
Łącznie wizyt84747

Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Artykuły archiwalne 2014

Komunikat w sprawie wycieczki w Bieszczady

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Zarząd Koła w Rzeszowie w dniu 25-05-2014 roku organizuje jednodniową wycieczkę krajoznawczą do rezerwatu przyrody "Sine Wiry" w rejonie Cisnej. W planie wycieczki jest również zwiedzanie Leska. Wyjazd o godz. 7.00 z pod KWP w Rzeszowie, powrót około godziny 19.00.
Koszt wycieczki 15- złotych.

Prosimy zgłaszać swój udział do dnia 20-05-2014 roku na nr telefonu 888291761 lub osobiście w każdą środę w siedzibie koła.

 

Do wiadomości delegatów i Zarządów Kół Stowarzyszenia

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Zarząd Wojewódzki ustalił termin Wojewódzkiego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów na dzień

28 maja 2014 roku na godz. 11.00.

Zjazd odbędzie się w świetlicy Komendy Wojewódzkiej Policji. Porządek dzienny zjazdu zostanie przesłany zarządom kół w najbliższym czasie.

Pozdrawiam Ryszard Tyczyński

 

Sanocka majówka

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 3 maja 2014 r. SEiRP Koło w Sanoku zorganizowało majówkowe spotkanie integracyjne w miejscowości Cisna.W spotkaniu uczestniczyli członkowie naszego koła wraz z rodzinami oraz członkowie IPA Regionu Bieszczady z siedzibą w Sanoku.W trakcie spotkania przy kiełbasce oraz kuflu schłodzonego piwka wspominano wspólnie spędzone chwile w trakcie służby.Tradycyjnie przy akompaniamencie gitary i akordeonu do późnych godzin nocnych zabawy nie było końca. W spotkaniu uczestniczyło 42 osoby.

 maj sanok1m maj sanok2m

maj sanok3m maj sanok4m

maj sanok5m maj sanok6m

Autor: Mieczysław Sabat

 

Powitanie nowego I Zastępcy Podkarpackiego Wojewódzkiego Komendanta Policji

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

michna 2m

 

 

W dniu 5 maja br. odbyło się w świetlicy KW Policji spotkanie kadry kierowniczej komendy, podczas którego Podkarpacki Wojewódzki Komendant nadinsp. Zdzisław Stopczyk przedstawił obecnym powołanego z dniem 1 maja 2014 roku na swojego I Zastępcę insp. Piotra Michnę oraz omówił jego drogę życiową w Policji.
Również nowopowołany na to stanowisko w krótkim wystąpieniu przedstawił swój życiorys i związek z województwem podkarpackim. Uczestniczący w spotkaniu policjanci przedstawiali się insp.P. Michnie nazwiskiem, stopniem i zajmowanym stanowiskiem w Komendzie Wojewódzkiej.

 

 

 

 

 

 

michna 1m

 

Na spotkanie to został zaproszony Prezes Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Wiktor Kowal, który w piśmie skierowanym do insp. Piotra Michny złożył mu serdeczne gratulacje z okazji objęcia tego nowego, wysokiego i odpowiedzialnego stanowiska, deklarując lojalną i życzliwą postawę ze strony Stowarzyszenia wobec jego osoby oraz życząc wielu sukcesów w służbie społeczeństwu Podkarpacia.

 

 

 

Autor: Wiktor Kowal
Zdjęcia: Zespół Prasowy KWP Rzeszów

 

Jubileusz Osiemdziesięciolatki

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

80 rosinska 1m

 

W dniu 6 maja 2014 r. współzałożycielka Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie oraz długoletnia sekretarz jego Zarządu Wojewódzkiego Stefania Rosińska obchodziła 80-tą rocznicę swoich urodzin. Na Jubileusz zaprosiła członków Prezydium Zarządu Wojewódzkiego oraz innych przyjaciół ze Stowarzyszenia.
Prezes Zarządu Wojewódzkiego Wiktor Kowal w towarzystwie Prezes Zarządu Koła Stowarzyszenia w Rzeszowie Jadwigi Michalczyk odczytał i wręczył Jubilatce od uczestników spotkania - wraz z kwiatami - list okolicznościowy, w którym podkreślił Jej zasługi i ofiarną pracę na rzecz Stowarzyszenia oraz ogromne zaangażowanie przez wiele kadencji w Komisji Socjalnej Komendy Wojewódzkiej Policji w zakresie udzielania potrzebującym pomocy materialnej emerytom i rencistom Policji. Zarówno prezes Wiktor Kowal we wręczonym liście oraz pozostali uczestnicy spotkania składali Jubilatce życzenia zdrowia na dalsze lata oraz pomyślności i sukcesów w działalności społecznej oraz szczęscia rodzinnego.
Również do Jubilatki - w imieniu Zarządu Głównego SEiRP - skierował jego wiceprezes Jerzy Krawczyk pismo jubileuszowe o bardzo ciepłej treści, podkreślając w nim zasługi Jubilatki dla Stowarzyszenia, a także za wieloletnią pracę w Komisji Socjalnej. W piśmie tym życząc Jubilatce dalszych lat życia w dobrym zdrowiu i kondycji podkreślił iż "jesień życia może być też piękna".

 

Więcej zdjęć z uroczystości klikając tutaj.

Autor: Wiktor Kowal
Zdjęcie: Jan Zaforemski